free web maker

Güvenlik Kamera Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey
Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte güvenlik gibi hassas bir konuda, günümüzde çözümlerin en başında gelen güvenlik kamera sistemleri ile yaşam alanlarımız sürekli kontrolünüz altında.
Gözümüzün arkada kalmamasını sağlayan güvenlik kameraları sayesinde hem gerekli önemler alınıyor hem de hırsızlık gibi suçlar tespit edilebiliyor ve caydırıcı araç olarak kullanılabiliyor.
Güvenlik Kamera Sistemleri Nedir?
Güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sistemleri olarak da ifade edebiliyoruz.
Bu yüzden güvenlik kamera sisteminin ihtiyaca göre planlanarak ve doğru seçilmesi önemlidir.
Güvenlik Kamerası Seçimini,
Kullanım yerine ve önemine göre yapar iseniz maksimum verimlilikte bir güvenlik sistemine sahip olabilirsiniz. Büyük boyutlu ve kaliteli görüntü öncelikli tercihiniz ise, çözünürlüğü yüksek olan kameralardan seçmek daha doğru olacaktır.
Yapay Zekanın hayatımızın birçok yönünü etkilemeye başladığı bir çağda yaşıyoruz. Nesnelerin İnterneti (IoT), dünyadaki hemen her şeyi birbirine bağlasa da yapay zeka destekli cihazlar bağlantıları daha akıllı, daha güçlü ve daha verimli hale getirir.
Güvenlik kameraları da istisna değildir. Günümüzde WDR, 4K, gece görüşü ve akıcı akış gibi gelişmiş teknolojiler sayesinde her şeyi detaylı, net bir şekilde görmek artık büyük bir sorun olmaktan çıktı. Video kameralar açısından en önemli odak noktamız artık; Gördüğümüz sayısız şeyin yanı sıra bunlara nasıl anlam vereceğiz? sorusu oldu. Hikvision olarak bu soruyu, DeepinView Serisi IP kameralarla yanıtlamaya çalışıyoruz.
İster insanlara ister araçlara odaklanan bir kamera olsun, yapay zeka teknolojisi sayesinde DeepinView Serisi her zaman daha fazlasını görmeye çalışır. Çok daha geniş açılardan tek bir karede daha fazla yüz yakalar; insanları, araçları algılar ve diğer nesnelerden daha yüksek hassasiyetle ayırt eder. Araç plakalarını %98'in üzerinde hassasiyetle tanır ve yoğun zamanlarda kaynak optimizasyonu için kuyruk süresini ve durumu algılayarak akışları analiz eder. DeepinView kameralarının sunduğu yalnızca video ve görüntü verileri değil, daha akıllı ve daha güvenli bir dünya oluşturmak için ihtiyacınız olan derin bilgidir.

Çözüm Bilgisayar Kamera Güvenlik Dünyası
Çözüm Bilgisayar Kamera Güvenlik

Mobirise

Hikvision DS-2CD2645FWD-IZS 4MP 2.8-12mm Motorize Bullet Kamera (H265+)

4MP Motorize Varifokal Lensli WDR IR Bullet Kamera (H.265+)
1/2.5” PS CMOS, 2.8~12mm Motorize VF Lens, Üçlü Akış, Slowshutter, ~50mt IR, 3D DNR, 120 dB WDR, BLC, HLC, ROI, ANR, Analizler (Hat ihlali, Alan İhlali, kaybolan nesne, unutulan eşya, yüz algılama, sahne değişikliği algılama), 128GB mSD Desteği, Ses ve Alarm Girişi/Çıkışı, BNC çıkış (konfigürasyon için), SVC, maskeleme, Reset butonu, Çevresel gürültü filtreleme, NAS Desteği, IP67, IK10, 12VDC veya POE

Mobirise

Haikon DS-2DE7232IW-AE 2 MP 16x Dijital Zoom IP Speed Dome Güvenlik Kamerası

Mobirise

Hikvision DS-2CD6362F-IS 6MP IP Fisheye Kamera

1/1.8" Kademeli CMOS, ICR, 0lux IR ile, 3072 x 2048'e Kadar Çözünürlük, 1.27mm/F2.8 Lens, 360°Panaromik Görüntü, H.264/MPEG4 Video Sıkıştırma, Çift-Akış, DC12V & PoE, Dahili DepolamaDesteği, 15 Metreye Kadar IR Mesafesi -S: Ses/Alarm IO ve RS485

Ürünlerimiz

Mobirise

2 MP DeepinView Moto Varifocal Bullet Camera

Mobirise

5 MP DeepinView Moto Varifocal Bullet Camera

Mobirise

3 MP DeepinView Moto Varifocal Bullet Camera

Mobirise

2 MP DeepinView Moto Varifocal Doom Camera

Mobirise

Haikon DS-2DE4220IW-DE 2 Mp Ip Speed Dome Kamera

Mobirise

Haikon DS-2DE4220IW-DE 2 Mp Ip Speed Dome Kamera

Mobirise

Dahua IPC-HFW5231EP-Z12 2MP IP IR Bullet Kamera

2 Megapiksel 12x Optik WDR Starlight Waterproof IR Bullet IP Kamera 12x Motorize Lens ve 200 Metre IR Aydınlatma

Mobirise

Dahua IPC-HFW4431E-S-0360B 4MP IP IR Bullet Kamera

1 / 3 “ CMOS Sensör 3.6mm Sabit Lens 0.08 Lüx Renkli BLC/HLC/WDR (120dB), 3DNR, AWB, AGC, ICR Tripwire (Sanal Sınır), Intrusion (Alan İhlali) Kayıp/Terkedilmiş Nesne Analizi, Yüz Algılama IP67, PoE, 25fps@4MP, SD Kart Desteği

Mobirise

Dahua IPC-HDBW2221RP-ZS 2MP IP IR Dome Kamera

2 Megapiksel Full HD WDR Waterproof IR Dome Motorize Lensli IP Kamera

Mobirise

Dahua IPC-HDW4220EMP-AS 2MP IP IR Dome Kamera

2 Megapiksel Full HD IR Dome IP Kamera Ses ve Mikrofonlu

Mobirise

Dahua HAC-HFW1000RP-0280B-S3 1MP Analog HD IR Bullet Kamera

1 MP 720P IR Bullet HDCVI Kamera, 2,8mm Sabit Lens, G.Açısı: 83,4°, 1 MP CMOS, 30fps@720P, Yüksek Hız, Uzun Mesafe Real-Time İletim, HD ve Standard Çözünürlük Seçimi, 0.05Lux/F2.0 , 0 Lux IR Açıkken, Gece/Gündüz (ICR), 2D-DNR , AWB , AGC , BLC, IR LED G.Mesafesi: 20m Akıllı IR, IP67, DC12V, 75-3 Koaksiyel Kablo ile 800 m

Mobirise

8 Kanal 1080P 1xSata 1xSes
H265+ Hibrit DVR

Mobirise

16-32 Kanal 1080P
1xSata 1xSes H265+ Hibrit DVR

Mobirise

Ücretsiz Keşif

İş Yerinizde Evinizde Kamera Güvemlik Sistemleri İçin Ücretsiz Keşif Hizmeti Alabilirsiniz

Mobirise

Çözüm Bilgisayar Kamera Güvenlik Sistemleri
0.446 224 000 3 - 0.537 707 62 40

Dış Mekan Güvenlik Kamerası Sistemleri

Evinizden iş yerinize kadar hayatınızın her yaşam alanında güvenlik önemli bir yer taşımaktadır. Dış mekan güvenlik kamerası sayesinde huzur ve güven dolu bir ortam yaratabilirsiniz. Çeşitli teknik özellikler ile donatılmış olan kameralar sayesinde 7/24 canlı olarak evinizin veya iş yerinizin etrafını, kapılarını kontrol altına alabilirsiniz. Alacağınız kameralı güvenlik önlemi sayesinde huzurlu uykular sizleri bekliyor olacak.

Giriş Çıkışları Kontrol Edebilmenizi Sağlayan Dış Güvenlik Kamerası

Evinizde huzur dolu bir ortamda çayınızı yudumlarken iş yerinizin kapılarını kontrol edebilir veya tatildeyken evinizde herhangi bir tehdit oluşup oluşmadığını kontrol edebilirsiniz. Dış mekan güvenlik kameraları sayesinde güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Full HD görüntü sunan bu kameralar gece görüşü özelliğine sahiptir. Bu özellik, karanlıkta dahi net görüntüler alabilmenizi sağlar. 5 MP’lik aptina görüntü sensörüne sahip olan kameralar 1920 x 1080 P çözünürlüğe sahiptir. Kamera sistemi içerisinde yer alan kamera sayısını dilediğiniz oranda arttırabilirsiniz. Bu kameralar dayanıklı ve güçlü yapıdan oluşmaktadır. Dış mekan gece görüşlü güvenlik kamerası sayesinde 7/24 fark etmeksizin net görüntüler alabilir ve en ince ayrıntıları kaçırmadan takip edebilirsiniz. Mobil üzerinden izleme sistemi bulunan ürünleri akıllı cihazlarınız üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu aygıtlar aynı zamanda sizlere kayıt imkanı sunmaktadır. İzleyemediğiniz veya kaçırdığınız kısımları kayıt altına alır ve sizlere yeniden izleme fırsatı verir. H265 sıkıştırma özelliği bulunan kameralar uzun süreli kayıt yapmaktadır. Sabit IP istemeyen kameralardaki görüntüler bulut ortamında kayıt edilmektedir.

Dayanıklı Yapıya Sahip Olan Dış Mekan Güvenlik Kamerası Sistemleri

Yağmurdan veya kardan etkilenmeye su geçirmez yapıya sahip olan kamera sistemleri dış etkenlere karşı özel olarak geliştirilmiştir. -40 derece ve +70 dereceye kadar dayanabilme özelliği gösterir. Bu ısınma noktaları aşıldığı durumda ise kamera emniyet sistemini çalıştırır ve otomatik olarak kapanır. Sıcaklık noktası tekrar uygun hale geldiğinde kamera yeniden kayıt işlemini başlatır. Evinizden iş yerinize hayatınızdaki bütün yaşam alanlarında kullanılabilecek olan dış mekan güvenlik kamera sistemleri IOS ve Android yazılımları ile uyumlu olarak çalışır ve telefonlarınız üzerinden kontrol edilebilmektedir. Aynı zamanda PC yazılımları ile de çalışabilen kameralar bilgisayarlar üzerinden de takip edilebilmektedir. Hareketli kayıt özelliği barındıran bu kamera sistemleri sürekli olarak sizlere kayıt imkanı sunar. Kayıt esnasında gece veya gündüz hiç fark etmeden kişilerin yüzlerini seçebilmenizi ve plakaları okuyabilmenizi sağlar. Dış mekandaki tehditleri tespit edebilmeniz de sizlere yardımcı olmaktadır. Dış mekan güvenlik kamera kullanıcılar tarafından da olumlu olarak değerlendirilmektedir. Can ve mal güvenliği açısından tedbir oluşturan kameralar hareket algılama özelliği ile sizlere anlık bildirimlerde bulunmaktadır.

Dış Mekan Güvenlik Kamerası Sistemleri ile Tehditlere Karşı Savunma

Evinizin, ofisinizin veya şirketinizin dışında meydana gelebilecek tehditleri algılayabilen kamera sistemleri sayesinde güvenli bir ortam oluşturabilirsiniz. Tehdit olarak algıladığı durumları kamera sisteminiz sizlere mesaj veya mail yoluyla bildirmektedir. Dış mekan güvenlik kamerası seti, yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi sunmaktadır. Gerçekleşen olayları adım adım takip edebilmenize yardımcı olan cihaz hem kayıt yapabilir hem de sizlere canlı yayın gösterebilir. Dış mekanda tercih edeceğiniz bu kameralar, metal kasalardan oluşmaktadır. Dayanıklı yapısı ile dış çevreden gelebilecek hasarlara karşı savunmalıdır. Set içerisinde ki su geçirmeyen metal kasaya sahip olan bu kameraların sayısı isteğe göre arttırılabilmektedir. Kameranın yanı sıra setin içerisinde 4 kanala sahip DVR kayıt cihazı, bir adet harddisk, kamera kablosu ve adaptör yer almaktadır. Kolay bir kuruluma ve basit bir kullanım mekanizmasına sahip olan dış mekan güvenlik kamerası fiyatları oldukça uygundur ve bütçenizi zorlamaz. Sizler için güvenlik sağlamak amacı ile ergonomik olarak tasarlanmış olan kameraların fiyat skalası ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Alacağınız kamera sistemleri sayesinde güven ve huzur dolu bir ortam sizleri bekliyor.

Ücretsiz Keşife  Hazır mısınız?

Ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize ve iş yerinize en uygun  Kamera Güvenlik sistemlerini sunalım.

Mobirise
Adres

Ordu Caddesi Selimoğlu
İşmerkezi No:19 Merkez
Erzincan Pk:24100

Merkez Çarşısı İnönü Mahallesi
24. Sokak Merkez Plaza Zemin
Kat Kapı No: 44 Merkez Erzincan
Pk:24100            

İletişim

Email:
info@ecozumbilgisayar.com
destek@ecozumbilgisayar.com

Tel:  +90 446 224 000 3 Fax: +90 446 224 000 3
Tel:  +90  537 707  62 40