free simple website templates
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

6.900 TL

10.900 TL

30.000 TL

Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise
Mobirise

En Uygun Bilgisayar Fiyatları Çözüm Bilgisayar’da!

Günümüz dünyasında insanların iş ve eğlence için en çok kullandıkları elektronik eşyaların başında bilgisayarlar geliyor. Bilgisayarlar hem ofislerde hem de evlerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Teknolojik gelişmeler elbette bilgisayar teknolojisine de yansıyor. Bugün bilgisayar sektöründe farklı markalar tarafından üretilmiş binlerce bilgisayar modeli bulunuyor. Bu bilgisayar modelleri, farklı kullanım ihtiyaçları için çözümler sunuyor. En kaliteli bilgisayar modellerine en uygun fiyatlarla ulaşmanın yolu Çözüm Bilgisayar’dan geçiyor. Çözüm Bilgisayar’daki bilgisayar fiyatları işverenlerin ve ailelerin bütçelerini sarsmıyor.

Çözüm Bilgisayar’da Apple, Casper, Hp, Lenovo, Asus gibi markaların en kaliteli bilgisayar modelleri cep yakmayan fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor. Bilgisayar denildiğinde akla ilk olarak masaüstü bilgisayarlar gelse de, aslında notebook ve laptop modelleri de bilgisayar kategorisinin altında ve bu modellere de Çözüm Bilgisayar’dan avantajlı fiyatlarla ulaşmak mümkün.

Bilgisayar Kampanyaları İyi Fiyat

Çözüm Bilgisayar’ın bilgisayar fiyatları, rakipleri ile kıyaslandığı zaman oldukça uygun. Çözüm Bilgisayar bu uygun bilgisayar fiyatları ile de yetinmiyor ve bilgisayar kampanyaları düzenleyerek fiyatları sizin için daha da avantajlı konuma getiriyor.

Bilgisayar Modelleri

Bilgisayar modelleri çok çeşitlidir. Her bir bilgisayar farklı kullanım amaçları düşünülerek üretilmiştir. Sizin için ideal bilgisayar modelini seçmeniz için sizin de önce yaşam tarzınızı ve bilgisayar kullanma alışkanlıklarınızı düşünmeniz gerekli.

Laptop ve Notebook Modelleri 

Eğer hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz, taşınabilir bilgisayar modelleri sizin için daha uygun olacaktır. Laptop ve notebook modelleri, istediğiniz yere taşıyabileceğiniz bilgisayar modelleridir. Bilgisayarını her gün okula götürmesi gereken bir öğrenci ya da işlerinden ayrı kalmaması gereken bir çalışanın laptop kullanması, onun yaşam tarzına daha uyumlu olacaktır.

Masaüstü Bilgisayar Modelleri 

Masaüstü bilgisayarlar, en eski bilgisayar modelleridir. Bu bilgisayarlar daha çok ofislerde kullanılır. Masaüstü bilgisayarların işlemcileri genellikle laptoplara göre daha gelişmiş olur. Ayrıca bir masaüstü bilgisayarın monitörü, klavyesi ve mouse’u farklı markalardan satın alınarak daha uygun fiyatlı bir hesap yaratılabilir. Bu da işverenlerin ofis çalışanlarına bilgisayar seçerken genellikle masaüstü bilgisayarları tercih etmelerine sebebiyet verir.

Bilgisayarların Donanım Özellikleri 

Taşınabilir ya da masaüstü; nasıl bir bilgisayar tercih ederseniz edin, onun performansını, donanım özellikleri belirleyecektir. Donanım özellikleri, bilgisayarınızı hangi işlemler için kullanabileceğinizi belirler. Bilgisayarın donanım gücünü belirleyen etkenler; işlemci, bellek ve ekran kartıdır.  Eğer standart ofis işleri yapıyor veya sadece internette geziniyorsanız, bilgisayarınızın donanımının çok da kuvvetli olması gerekmez. Bununla birlikte bilgisayarınızın zorlu görevleri yerine getirmesini istiyorsanız yüksek bir işlemciye gereksinim duyarsınız. Oyunlar ve grafik programları bu zorlu görevlere örnek verilebilir. Bellek, bilgisayarınızın ne kadar bilgiyi depolayabildiğini ve işleyebildiğini gösterir. Ekran kartı ise özellikle oyun severlerin önemsediği bir konudur. Bilgisayarınızın ekran kartı ne kadar gelişmiş olursa, oyunun grafikleri de o kadar iyi görüntülenecektir.

Bilgisayar Markaları

Çözüm Bilgisayar’da Samsung, Apple, HP, Lenovo, Casper gibi kaliteli markalar tarafından üretilmiş yüzlerce bilgisayar modeli mevcut. Üstelik bu markaların her biri son derece uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine sunuluyor.

Apple Bilgisayar Modelleri 

Apple bilgisayarların masaüstü ve laptop modelleri mevcut. Apple bilgisayarların her biri Mac OS işletim sistemi kullanır. Bu işletim sistemi, kullanıcılar tarafından genellikle daha kolay olduğu için tercih edilir. Mac OS sisteminin Windows’a göre daha güvenli olduğu da bir gerçektir. Bununla birlikte Mac OS işletim sistemi kullanan bilgisayar seçeneği sınırlıdır. Üstelik Mac OS sisteminin çalıştırmadığı bazı iş programları da mevcuttur.

HP Bilgisayar Modelleri

HP, bilgisayar alanında üstün teknolojiler kullanan bir markadır. HP bilgisayar modellerinde Windows işletim sistemi kullanılır. HP markasının üretmiş olduğu çok sayıda farklı model olduğu için kullanıcıların öncelikle ihtiyaçlarını değerlendirmesi gerekir. Buna bağlı olarak uygun fiyatlı HP bilgisayar modelleri Çözüm Bilgisayar’dan kolaylıkla bulunabilir.

Mobirise

Bilgisayarlar Onarımı

Bilgisayarınızın Her Türlü Donanım Yazılım ve Diğer Ekipman larının Tamir ve Donanım Parçalarının Yenisi İle Değişimi Uzman Teknisyenlerimizce Sağlanmaktadır
Garantili Teknik Servis Hizmeti Sağlanmakatadır.

Mobirise

Notebook Onarımı

Notebook  Her Türlü Donanım Yazılım  ve Diğer Ekipman larının Tamir ve Donanım Parçalarının Yenisi İle Değişimi Uzman Teknisyenlerimizce Sağlanmaktadır.Garantili Teknik Servis Hizmeti Sağlanmakatadır.

Mobirise

Sunucu Bakımı Onarımı

Sunucunuzun Marka ve Model Ayırmamaksızın Yerinde Müşteri Odaklı Sorunsuz Bir Sistem İçin Yazılım ve Donanım Bakımları Yapılmaktadır
Yerinde ve Atolyede Garantili Teknik Servis Hizmeti Sağlanmakatadır.

Mobirise

Güvenlik Duvarları

Sisteminizin veya Network Yapınızın Daha verimli ve Güvenli Çalışması İçin(firewall)
İle Başka Bir Ağın (İnternet gibi) Arasına Girerek Gelen ve Giden Ağ Trafiğini Kontrol Ederek Marka ve Model Ayırmamaksızın Teknik Servis Hizme Sağlanmaktadır.

Mobirise

Veri Kurtarma 

Veri Kurtarma veya Data Recovery Bilgisayar Notebook Gibi İkincil Depolama Cihazlarındaki Bilgilerin Herhangi Bir Nedenle Bu Bilgilere Ulaşılamaması Durumunda Bilgilerin Yeniden Ulaşılabilir Hale Getirilmesi
Hizme Sağlanmaktadır.

Mobirise

Yazıcı Fotokopi Onarımı

Her Marka ve Model Yazıcı ve Fotokopi Makinalarının Yerinde Teknik Servis ve Yedek Parça Toner Kartuş Gibi Sarf Malzemelerin Tedariği Aynı Zamanda Periyodik Bakım ve Onarımı Yapılmakta Olup Garantili Teknik Servis Hizmeti Sağlanmaktadır.

Mobirise

Bilgisayar ve Bileşenler Satış Mağazası

Her Türlü Marka ve Model Masa Üstü ve Alion Bilgisayar ve Ekipmanları Satışı ve Tedariği Mevcuttdur.
Lenovo - Hp - Dell - Casper Toshiba - Asus - Fujitsu

Mobirise

Notebook ve Sarf Malzeme Satışı

Her Türlü Marka ve Model Notebook Bilgisayar ve Ekipmanları Satışı ve Tedariği Mevcuttdur.
Lenovo - Hp - Dell - Casper Toshiba - Asus - Fujitsu

Mobirise

Sunucu ve İşletim Sistemi Satışı

Lenovo ve Hp Sunucu Satışı İşletim Sistemi Ekipmanları Satışı ve Tedariği Mevcuttdur.
Lenovo - Hp - Dell - Casper Toshiba - Asus - Fujitsu


Mobirise

Yazıcı ve Sarf Malzeme Toner Kartuş Satışı

Hp-Epson-Canon Markalı Yazıcı Fotokopi Cihazlarının Satışı ve Tedariği Mevcut Olup Tüm Yazıcı Modellerinin Toner Kartuş Gibi Sarf Malzemeleri Satışı ve Tedariği Mevcuttdur. 

Mobirise

Kamera Güvenlik Sistemleri Kurulumu

İş yerinizi veya Evinizin Kamera Güvenlik Sisteminin Kurulumu Mevcuttur. 

* Haikon Kamera
* Dahua Kamera
* Hyundai Kamera

Mobirise

Hırsız Alam ve Yangın Güvenlik Sistemleri

İş yerinizi veya Evinizin Hırsız Alarm ve Yangın Alarm Güvenlik Sisteminin Kurulumu Mevcuttur.

* Teknim Alarm (Kablosuz)
* Jalbatron Alarm ve Yangın

Mobirise

e-Dönüşümde Logo Her Zaman Yanınızda

İster Webde İster Cepte Online Ön Muhasebe Kolay Kullanım Her Yerden Erişim Kaliteli Güvenilir Hizmet

Mobirise

LOGO E-MÜTABAKAT

Logo E-Mutabakat ile iş süreçlerinize kolaylık ve zaman kazandıran ekran arayüzene sahiptir.
Logo E-Mutabakat Destek
Logo E-Mutabakat Kurulum
Logo E-Mutabakat Bayi
Logo E-Mutabakat Go3
0537 707 62 40

Mobirise

LOGO E-ARŞİV

Logo E-arşiv Fatura Desteği
e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Arşiv uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize anında ulaşın.

Mobirise

LOGO ÜRÜNLERİ

Logo Bayi olarak, Logo Yazılımının geliştirmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü ürünlerin kurulum, satış, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin tamamını vermekteyiz.
Bilgi:05377076240

Adres

Ordu Caddesi Selimoğlu
İşmerkezi No:19 Merkez
Erzincan Pk:24100

Merkez Çarşısı İnönü Mahallesi
24. Sokak Merkez Plaza Zemin
Kat Kapı No: 44 Merkez Erzincan
Pk:24100            

İletişim

Email:
info@ecozumbilgisayar.com
destek@ecozumbilgisayar.com

Tel:  +90 446 224 000 3 Fax: +90 446 224 000 3
Tel:  +90  537 707  62 40