bootstrap themes

SUNUCU  DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Windows Linux Server & Network Kurulum Hizmetleri

Mobirise

Server Çözümleri

Server kurulumu bir işletmenin ofis içerisinde yaşadığı bilgisayar sorunlarını en aza indirgemek için, merkez dışında şubeleri olan firmaların bilgilerinin tek bir sistemde toplanmasını sağlamaktadır.

Sizde Sunucu Hizmeti İçin Hemen Arayın
0.537 707 62 40 - 0.446 224 000 3 

İşletmenizin ihtiyacı olan sunucu sistemleri ile ilgili gerek altyapı ve donanımları, gerekse kurulum ve bakım hizmetlerini Çözüm Bilgisayar ’dan aldığınızda maliyetleriniz azalırken, verimliliğiniz artar.

Network Sunucu Güvenliği

Server kurulumu bir işletmenin ofis içerisinde yaşadığı bilgisayar sorunlarını en aza indirgemek için, merkez dışında şubeleri olan firmaların bilgilerinin tek bir sistemde toplanmasını sağlamaktadır. İşletmenizin ihtiyacı olan sunucu sistemleri ile ilgili gerek altyapı ve donanımları, gerekse kurulum, güvenlik ve bakım hizmetlerini Çözüm Bilgisayar’dan aldığınızda maliyetleriniz azalırken, verimliliğiniz artar.

Sizde Sunucu hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için hemen arayın: 0.446 224 000 3

SERVER DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİMİZ

Kritik tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Çözüm Bilgisayar uzman satış ve teknik ekibiyle mevcut uygulama alt yapınız ve çeşitliliğiniz, veri boyutunuz ve bütçeniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan en uygun çözümü sizlere sunuyor. Çözüm Bilgisayar, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyede kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır. Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM, Dell ve SNC gibi lider üreticilerle alternatifler sunuyoruz.

Satış Öncesi Analiz 

Kullanılacak uygulamalara göre kapasite planlaması (CPU, RAM, Disk, uygun RAID yapısının seçilmesi) Mevcut sunucularla entegrasyon çalışmaları Server konsolidasyonları Kuruluş, bakım ve destek hizmetleri

Sunucu Depolama Destek 

Uzaktan destek hizmetimiz ile anında bilgisayarınıza bağlanıyor ve gerekli ayar ve düzenlemeleri sizin gözetiminizde yapıyoruz.

Mobirise

Çözüm Bilgisayar Olarak Verdiğimiz ilgili hizmetlerden bazıları:

Server ve Depolama Çözümleri  Kritik tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir. Çözüm Bilgisayar; uzman satış ve teknik ekibiyle mevcut uygulama alt yapınız ve çeşitliliğiniz, veri boyutunuz ve bütçeniz doğrultusunda, ihtiyacınız olan en uygun çözümü sizlere sunuyor. Çözüm Bilgisayar, bugün ve gelecekteki iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak, başlangıç seviyesinden en yüksek seviyede kapasite ve performans sağlayan sunucu modelleri ile satış öncesi ve sonrası katma değerli hizmetler sunmaktadır. Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM, Dell ve SNC gibi lider üreticilerle alternatifler sunuyoruz. 

Satış öncesi analiz işlemleri 

Kullanılacak uygulamalara göre kapasite planlaması (CPU, RAM, Disk, uygun RAID yapısının seçilmesi)  Mevcut sunucularla entegrasyon çalışmaları Server konsolidasyonları Kuruluş, bakım ve destek hizmetleri 

DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde veri, en önemli ve vazgeçilmez BT kaynaklarından biridir. Yapılan yatırımların büyük bir kısmı veri saklama, kullanma ve yönetme amacıyla yapılmaktadır. Metin verilerinin yanında, ses ve görüntü gibi daha fazla saklama kapasitesi gerektiren verilerin de yaygınlaşması nedeni ile, disk kapasiteleri GB (gigabyte) seviyelerinden TB (terabyte) seviyelerine çıkmıştır. Artan ihtiyaçlara paralel olarak veri saklama teknolojileri de gelişmiş, DAS (direct attached storage), NAS (network attached storage) ve SAN (storage are network) sistemleri yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Sizin için hangi depolama çözümünün doğru olduğunu anlamak her zaman kolay olmayabilir. Doğru seçim için mevcut ihtiyaçlarınıza ve uzun vadeli hedeflerinize odaklanmanız gerekir. Seçim için aşağıdaki kriterlerin belirlenmesi de yardımcı olacaktır. Kapasite: Saklanacak ve paylaşılacak verinin miktarı ve tipi Performans: I/O Ölçeklenebilirlik Uzun vadede veri miktarındaki artış Erişilebilirlik Uygulama verilerinin ne kadar kritik olduğu Veri Koruma Yedekleme ve geri dönme ihtiyaçları Mevcut BT Personeliniz ve Kaynaklarınız Bütçeniz Sizin için en uygun depolama çözümünün belirlenmesinden, kuruluş ve destek ve bakım hizmetlerine kadar her türlü aşamada Çözüm Bilgisayar'ın uzman kadrosundan yararlanabilirsiniz. 


Hızlı & Güvenli
Sunucu Depolama Çözümlerimiz

1

Sistem Çözümleri

Teknolojinin de sürekli ilerlemesiyle daha çok uygulama ihtiyacı doğmaktadır.Bu bağlamda her geçen gün hem server ihtiyacı hem de bunların verimli bir şekilde yönetilmesi amaçlanmaktadır.

2

Network Çözümleri

Günümüzde hızla gelişen iletişim teknolojileri sektörü,maliyetin düşük ama kalitenin yüksek olduğu bir hizmet verilmesi gereksinimini de beraberinde getiriyor.

3

Server ve Depolama Çözümleri

Kritik tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir.

Adres

Ordu Caddesi Selimoğlu
İşmerkezi No:19 Merkez
Erzincan Pk:24100

Merkez Çarşısı İnönü Mahallesi
24. Sokak Merkez Plaza Zemin
Kat Kapı No: 44 Merkez Erzincan
Pk:24100            

İletişim

Email:
info@ecozumbilgisayar.com
destek@ecozumbilgisayar.com

Tel:  +90 446 224 000 3 Fax: +90 446 224 000 3
Tel:  +90  537 707  62 40