website templates

Çözüm Bilgisayar
Uzaktan Teknik Destek

Farkı Keşfedin 0.446 224 000 3
Farkı Keşfedin 0.537 707 62 40 
                    

3600

Çözümlendirilmiş Telefon Desteği

Bizi Tercih Eden Mutlu Müşterilemizin Teknik Destek İhtiyaçlarını Çözümlendirdik

100

Ailemize Katılan 

Bizi Tercih Eden Yeni Müşterilerimiz

100

Tamamlanan Projeler

Başarı Hikayelerimiz

3400

Uzak Bağlantı Desteği

Uzak Bağlantı Programları ile Müşterilerimize Çözüm Sunmaya Devam Ediyoruz 

UZAKTAN BAĞLANTI DESTEĞİ ALIN

LOGO BİLGİSAYARINIZ İÇİN BAĞLANTI DESTEĞİ ÜCRETSİZ ANALİZ

1

Destek Alın

Logo Programlarında yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili bilgisayarınıza uzaktan bağlantı yaparak çözüme kavuşturmaktayız. Go Plus, Go3, Tiger, Tiger 3, Bordro, E-fatura ve tüm logo programları için logo uzak destek hizmeti alabilirsiniz. Logo Yazılım Programlarını kullanırken yaşamış olduğunuz problem yada kafanıza takılan sorularda hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak adına Uzaktan Bağlantı programları ile bilgisayarlarınıza bağlanıyor, telefon ile gerekli bilgilendirmeyi yapmakta ve çözüme kavuşturmaktayız. Bakım anlaşması olmayan müşterilerimiz saatlik ücret ile destek alabilmektedirler.

2

Logo Uzaktan Destek

Hemen Arayın: 0.537 707 62 40 yada 0.446 224 000 3 
Logo Yazılım Programlarını kullanırken yaşamış olduğunuz problem yada kafanıza takılan sorularda hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak adına Uzaktan Bağlantı programları ile bilgisayarlarınıza bağlanıyor, telefon ile gerekli bilgilendirmeyi yapmakta ve çözüme kavuşturmaktayız. Bakım anlaşması olmayan müşterilerimiz saatlik ücret ile destek alabilmektedirler. Go, Go Plus, Go3, Tiger, Tiger 3, Bordro ve tüm logo programları için Yerinde Destek, Uzaktan Bağlantı Desteği, Telefon ile destek hizmeti sunmaktayız. 2006 yılından bu yana Logo Yetkili Bayi olarak hizmet veren Çözüm Bilgisayar  Tecrübeli Logo Destek Uzmanı, Sistem Uzmanı ve Eğitmen ekibi ile çözümler üretmektedir.

3

Diğer Hizmetlerimiz

* Proje Danışmanlığı
* Kullanıcı Eğitimleri
* Bilgisayar ve Notebook Onarımı
* Yazıcı Onarımı
* Uzak Bağlantı
* Yerinde Destek
* Tele-Destek
* Veri Bakımı
* Network ve Veritabanı Danışmanlığı
* Bakım Anlaşması 

Teknik Servis ekibimiz Erzincan Erzurum Sivas Baybur Gümüşhane Trabzon Elazığ Van Ağrı Iğdır Kars Muş Diyarbakır Hakkari  içinde tüm ilçelere Yerinde Teknik servis hizmeti sunmaktadır. Uzaktan çözüme kavuşmayacak sorunlarda ofisinize gelerek yerinde müdahaleler sağlamaktayız. Logo yazılım programlarınızda (go plus, tiger plus, go 3, tiger 3 vb) karşılaştığınız problemler, sunucu bakım - onarım, kurulum ve bilgisayar teknik servis çözümleri sunmaktayız. Çözüm Bilgisayar Yazılım ve Donanım Sistemleri olarak 2006 yılında kurulmuş olup Logo Yazılım Yetkili İş Ortağı olarak hizmet vermektedir. Aynı Zamanda Lenovo Hp gibi Üstün Markalarında Çözüm Ortaklığı ve Sürdürülmektedir. Logo Yazılımları için destek, eğitim, satış, danışmanlık ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Teknik Servis Hattı: 0.446 224 000 3 - Telefon Destek: 0.537 707 62 40

Çözüm Bilgisayar Sistemleri ve Yazılım , 2006 yılında kurulmuş olup Logo Yazılım Yetkili İş Ortağı olarak hizmet vermektedir. Logo Yazılımları için destek, eğitim, satış, danışmanlık ve teknik servis hizmetleri sunmaktayız. Teknik Servis ekibimiz İstanbul içinde tüm ilçelere yerinde logo teknik servis hizmeti sunmaktadır. Uzaktan çözüme kavuşmayacak sorunlarda ofisinize gelerek yerinde müdahaleler sağlamaktayız. Logo yazılım programlarınızda (go plus, tiger plus, go 3, tiger 3 vb) karşılaştığınız problemler, sunucu bakım - onarım ve bilgisayar teknik servis çözümleri sunmaktayız.  Periyodik Bakım Anlaşması ile büyük, ortak ve küçük ölçekli firmaların Bilgisayar Bakım, Onarım işlemlerinide yapmaktayız. Kurulan sistemin güvenliğinin ve devamlılığın sağlanması, güncelleme, bakım, periyodik sistem denetimi ve problemlerin giderimi birçok ihtiyacınız için giderilmesi için ekibimiz yanınızda


Teknik Servis Hattı: 0.446 224 000 3 - Telefon Destek: 0.537 707 62 40          


Erp Danışmanlığı - Logo Danışmanlık 

Erp çözümleri ile satın alma, satış, finans, stok yönetimi, üretim, muhasebe vb. tüm süreçleri tek bir veritabanında kolayca yönetebilirsiniz. Sektörünüze uygun esnek yapısı ile işleriniz için uyumlu ve etkin kullanım sağlar.

İş Süreçlerinizi Tek Çatı Altında Oluşturun, Zamandan tasarruf edin. Logo Danışmanlığı - Erp Danışmanlığı hizmetleri almak isterseniz 05377076240 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Üretim Yönetimi 

Finans Yönetimi 

Malzeme Stok Yönetimi 

Satış Yönetimi 

Müşteri İlişkileri Yönetimi 

İnsan Kaynakları Yönetimi 

Bütçe Yönetimi 

Dış Ticaret Yönetimi 

Kalite Yönetimi 

Bakım Yönetimi 

Satış Sonrası Hizmetler 

İş Zekâsı vb.

Sorularınız ve Talepleriniz İçin

DESTEK EKİBİMİZ

ÇÖZÜM BİLGİSAYAR SİZE ÇÖZÜM SUNAN DESTEK EKİBİMİZ

Adres

Ordu Caddesi Selimoğlu
İşmerkezi No:19 Merkez
Erzincan Pk:24100

Merkez Çarşısı İnönü Mahallesi
24. Sokak Merkez Plaza Zemin
Kat Kapı No: 44 Merkez Erzincan
Pk:24100            

İletişim

Email:
info@ecozumbilgisayar.com
destek@ecozumbilgisayar.com

Tel:  +90 446 224 000 3 Fax: +90 446 224 000 3
Tel:  +90  537 707  62 40