bootstrap html templates

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Logo Start, Go Plus, Go3, Go3 New, Tiger Plus ve Tiger Enterprise 

Mobirise

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Pdf İndir

Mobirise

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Pdf İndir

Mobirise

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Pdf İndir

Mobirise

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Pdf İndir

Mobirise

LOGO YAZILIM FİYAT LİSTESİ

Pdf İndir

500 Adet

450 TL

1.000 Adet 

850 TL

2.000 Adet

1.600 TL

5.000 Adet 

3.250 TL

10.000 Adet 

4.750 TL

25.000 Adet 

10.000 TL

50.000 Adet 

17.000 TL

100.000 Adet 

24.000 TL

250.000 Adet 

50.000 TL

500.000 Adet 

87.500 TL

1.000.000 Adet 

160.000 TL

 • e-Fatura Hizmeti
 • Önceden sisteme tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi Kullanılan ERP sistemi üzerinden kesilen e-Faturalar hızlı ve güvenli olarak karşı tarafa iletilip firmalardan gelen faturalar pratik bir şekilde ERP sistemine kaydedilebilmektedir.
 • e-Fatura Hizmeti fiyatlarına, Connect e-Fatura lisans fiyatları dahil değildir. Connect e-Fatura lisansının ayrıca satın alınması  gerekmektedir. e-Fatura Hizmeti “e-Fatura Saklama Hizmeti” de dahil olarak sunulmaktadır. Ayrıca saklama hizmeti satın alınmasına gerek
 • e-İrsaliye Hizmeti
 • e-İrsaliye, kağıt ortamdaki sevk irsaliyesi ile aynı hukuki niteliklere sahip dijital irsaliye belgesidir ve e-İrsaliye hizmeti, gönderen taraftan alıcı tarafa elektronik altyapı aracılığıyla iletimi  e-İrsaliye Hizmeti fiyatlarına, e-İrsaliye lisans fiyatları dahil değildir. e-İrsaliye lisansının ayrıca satın alınması
 • e-Mutabakat Hizmeti
 • Firmaların, gerek alıcı, gerekse satıcı firmalarla düzenli olarak yaptığı BA/BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarının sistem içerisinden hazırlanarak e-mail, SMS ya da faks olarak karşı tarafa elektronik olarak ulaştırılmasını ve 7/24 sizin adınıza internet üzerinden cevaplarıntoplanıp raporlanmasını sağlayan hizmettir. BA-BS, Cari ekstre ve bakiye mutabakatlarınızın tamamını bu sistem üzerinden yönetebilir ve hatta e-mail, faks ya da SMS ile ulaşamayıp telefonla sonuç aldığınız mutabakatları da yine bu sistem üzerinden takip ederek tek bir yerden rapor alabilirsiniz.
 • e-Defter Saklama Hizmeti
 • 10. Firmaların Gelir İdaresine iletilen onaylı e-Defter dosyalarının güvenli olarak saklanması hizmetidir. İlgili dosyalar sistemimize  yüklendikten sonra defter adı, ilgili ay ve yıla göre kategorize ederek kolay ve pratik arama imkanı ile sistemimizde 10 yıl boyunca saklanmaktadır. 
 • e-Mail Gönderim Hizmeti (e-Arşiv, e-Fatura, e-Mutabakat) 
 • Logo uygulamaları içerisinden e-mail yoluyla e-Arşiv Fatura, e-Fatura ve e-Mutabakat ve benzeri bilgilerin gönderilmesi hizmetidir. ERP  içerisinden tanımlanan mail adresine/adreslerine ilgili hizmetin seçimine göre gönderim sağlanmaktadır. Gönderim durumu, ilgili hizmetin portali üzerinden ayrıca takip edilebilmektedir. 
 • SMS Gönderim Hizmeti (e-Arşiv, e-Fatura, e-Mutabakat) 
 • Logo uygulamaları içerisinden SMS yoluyla e-Arşiv Fatura, e-Fatura ve e-Mutabakat ve benzeri bilgilerin gönderilmesi hizmetidir. Gönderi esnasında kullanılacak olan SMS paketi, farklı adetlerde kontör harcayacak şekilde firmanın kendisine ya da e-Logo’ya ait olabilir. Başta e-Arşiv faturalarının eşzamanlı olarak nihai tüketicilerin cep telefonlarına gönderilmesi olmak üzere, e-Mutabakat ve eFatura hizmetlerinde de bu dokümanların müşterilere iletilmesi sağlanmakta olup ERP uygulamaları içerisinden toplu SMS gönderimi hizmeti de mevcuttur. 
 • Faks Gönderim Hizmeti (e-Mutabakat) 
 • e-Mutabakat verilerine ait mektupların e-mail ya da SMS dışında faks ile gönderimi de sağlanabilmektedir. Ayrıca bir telefon hattı  ücretlendirilmesine gerek kalmaksızın bulut sistemler (internet) üzerinden karşı tarafın faks cihazına belirlediğiniz formatta mektup çıktısının gönderilmesi sağlanmaktadır. 
 • e-Ekstre Hizmeti 
 • e-Ekstre ürünü aracılığı ile tüm bankaların ortak formatı olan MT940 formatındaki hesap ekstrelerinin, kullanılan ERP çözümlerine hızlı  ve pratik olarak aktarılması hizmetidir. Hesap ekstresinde bulunan haraketler banka işlem fişi veya havale/EFT fişi olarak ERP sistemine kaydedilebilmektedir. 
 • Faktoring Bilgi Köprüsü; 
 • Firmaların, Faktoring hizmetlerine daha zahmetsiz ve hızlı erişebilmesi ve benzer şekilde faktoring firmalarının kendilerine ulaşan ön taleplere olumlu/olumsuz vb hızlı cevap dönebilmesini sağlayan bilgi köprüsü hizmetidir. Portföydeki çeklerden; talep edilenlerin, hizmetin sunulduğu faktoring firmaları arasından sadece seçilenlere gönderimi ve faktoring firmasından gelen cevabın doğrudan ekran üzerinde ya da daha sonra yine elektronik ortamda dönüldüğü iş sürecini tanımlar. 
 • LogoPay 
 • Firmaların, mail order ya da seyyar POS gibi elle yapılan kredi kartı tahsilatları yerine sanal POS kullanarak kredi kartı ile tahsilat  yapabilmesini sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde 7/24 istenildiği zaman ve el değmeden elektronik ortamda kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. Tahsilat işleminin başlatılabilmesi için e-Mutabakat (ve borç hatırlatma servisleri), e-Arşiv ve e-Fatura dokümanlarının gönderimini sağlayan e-mail ve SMS hizmetleri gibi farklı elektronik iletişim kanalları kullanılabilir. Bunların yanı sıra, LogoPay için o firmaya sağlanan tahsilat linkini firmalar dilerlerse kendi web sitelerinde yayınlayabilir ya da kendi toplu e-mail gönderimleri ve benzeri işlemlerinde de kullanabilirler. Yapılan ödemeler, firmanın bankalardan aldığı kendi sanal POS hesaplarından, kendi anlaşmalarındaki komisyon ve vadelerde tahsil edilebilir. Ayrıca firmalar herhangi bir sanal POS sahibi olmadan, doğrudan Wirecard’ın tahsilata aracılık hizmetleri ile, işlem tarihini takip eden Cuma günü ödenmek üzere, sadece WireCard’ın komisyonu ile tahsilat yapma imkanından da faydalanabilirler. BDDK tarafından onaylanmış PCI-DSS sertifikası ile ödeyen taraf dilerse, kredi kartı bilgilerini bu sistemde saklayabilir ve her ödemede tekrar bilgi girmek zorunda kalmadan 3D secure (cep telefonuna gelen SMS) ile güvenli ödemeyi çok daha zahmetsiz ve güvenli olarak LogoPay sisteminde yapabilir. 
 • CRIF (Finansal Kredi Bilgisi Sorgulama) 
 • Firmaların ticari sicil bilgileri, bu bilgiler üzerinde meydana gelen değişikliklerin bildirim hizmetleri ve yine bu firmaların özet ve detaylı  incemele raporları konusunda hizmet veren CRIF; ticari nformasyon, kredi ve pazarlama yönetimi hizmetlerinde uluslararası oyunculardan biridir. CRIF’in misyonu geniş bir yelpazede çözümler sunarak finansal kurumların, hizmet sağlayıcıların, işletmelerin ve tüketicilerin daha kolay bir biçimde bilgiye dayalı kararlar almalarını desteklemektir. Logo, ERP üzerinden CRIF hizmetine erişebilmeniz için bir köprü oluşturmaktadır.
Mobirise

E-Fatura

e-Fatura ile faturalarınızı dijital ortama taşıyarak ödeme ve tahsilat süreçlerinizde hızınızı ve veriminizi artırırken, maliyetlerinizi de azaltarak tasarruf sağlayın.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40Mobirise

E-Arşiv

e-Arşiv ile tüm faturalarınızı elektronik ortamda hızlıca oluşturmanın ve kolayca saklamanın rahatlığınıyaşayın İş gücü, dağıtım, baskı ve arşivlemede tasarruf sağlayın.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40Mobirise

E-İrsaliye

e-İrsaliye ile sevk irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüleyin. Böylece kağıt,baskı, ve arşivleme gibi birçok maliyet kaleminde tasarruf sağlayın ve iş süreçlerinizi hızlandırın.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40

Mobirise

E-Defter

Pratik, Hesaplı, Çevreci ve Güvenli
e-Defter İle Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgelerinizin kağıt olarak basılması, saklanması gibi zahmetli ve maliyetli işlemlerden kurtulun.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40
,

Mobirise

Logo Go3 Teknolisi

KOBİ'lere özel olarak geliştirilen Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetiliyor.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40


Mobirise

Logo Start3 Teknolisi

Start 3 ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.
Bilgi İçin ve Destek Almak için 0537 707 62 40

Hızlı & Güvenli
Sunucu Depolama Çözümlerimiz

1

Sistem Çözümleri

Teknolojinin de sürekli ilerlemesiyle daha çok uygulama ihtiyacı doğmaktadır.Bu bağlamda her geçen gün hem server ihtiyacı hem de bunların verimli bir şekilde yönetilmesi amaçlanmaktadır.

2

Network Çözümleri

Günümüzde hızla gelişen iletişim teknolojileri sektörü,maliyetin düşük ama kalitenin yüksek olduğu bir hizmet verilmesi gereksinimini de beraberinde getiriyor.

3

Server ve Depolama Çözümleri

Kritik tüm iş uygulamaları ve verileri için, doğru sunucu ve depolama çözümlerinin seçilmesi, gerek iş sürekliliği gerek veri güvenliği için çok önemlidir.

e-Dönüşümde Logo Her Zaman Yanınızda

İster Webde İster Cepte Online Ön Muhasebe Kolay Kullanım Her Yerden Erişim Kaliteli Güvenilir Hizmet

Mobirise

LOGO E-MÜTABAKAT

Logo E-Mutabakat ile iş süreçlerinize kolaylık ve zaman kazandıran ekran arayüzene sahiptir.
Logo E-Mutabakat Destek
Logo E-Mutabakat Kurulum
Logo E-Mutabakat Bayi
Logo E-Mutabakat Go3
0537 707 62 40

Mobirise

LOGO E-ARŞİV

Logo E-arşiv Fatura Desteği
e-Logo ile mevcut yazılımınız ne olursa olsun, e-Arşiv uygulamasını hızla ve güvenle kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm sorularınızda ya da problem yaşadığınız konularda teknik desteğimize anında ulaşın.

Mobirise

LOGO ÜRÜNLERİ

Logo Bayi olarak, Logo Yazılımının geliştirmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü ürünlerin kurulum, satış, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin tamamını vermekteyiz.
Bilgi:05377076240

Adres

Ordu Caddesi Selimoğlu
İşmerkezi No:19 Merkez
Erzincan Pk:24100

Merkez Çarşısı İnönü Mahallesi
24. Sokak Merkez Plaza Zemin
Kat Kapı No: 44 Merkez Erzincan
Pk:24100            

İletişim

Email:
info@ecozumbilgisayar.com
destek@ecozumbilgisayar.com

Tel:  +90 446 224 000 3 Fax: +90 446 224 000 3
Tel:  +90  537 707  62 40